Silniční služba

Silniční služba

K nepojízdnému vozidlu přistavujeme naše servisní vozidlo nejpozději do 30 minut od nahlášení. Běžné závady jsou odstraněny na místě vyškoleným servisním mechanikem.

Odtahová služba

Odtahová služba

Přepravujeme všechny druhy vozidel (osobní, užitková a nákladní vozidla včetně autobusů) nepojízdných v důsledku poruchy či dopravní, podle požadavků klienta.

Vyprošťovací služba

Vyprošťovací služba

K vyproštění havarovaných vozidel všech kategorií používáme moderní vyprošťovací techniku.

Autopůjčovna

Autopůjčovna

Poskytujeme NONSTOP krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních automobilů.

O společnosti

Značka LIGNETA  působí od roku 1990 na tuzemském trhu a mimo jiné provozuje i autorizovaný  BOSCH Car Servis.

V roce 2013 společnost LIGNETA servis s.r.o. odkoupila odtahovou službu Bečvář assistance, která v karlovarském kraji poskytovala asistenční a odtahové služby mnoho let.

Hlavním cílem společnosti LIGNETA je i nadále poskytovat kvalitní asistenční a odtahové služby všem motoristům v nouzi, kteří se stanou obětí dopravní nehody či poruchy na jejich vozidle, a to NONSTOP 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celý rok na celém území české republiky i v rámci Evropy.

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami a asistenčními službami v České republice i v Evropě. U nezaviněných dopravních nehod jsou náklady za poskytnuté služby obvykle hrazeny ze zákonného pojištění viníka.

V případě zaviněných nehod či poruchy motoristům významně snižují náklady na vyproštění a odtah vozidla předplacené služby. Tyto služby jsou většinou součástí zákonného nebo havarijního pojištění případně předplacených asistenčních karet.

   
© 2019 LIGNETA | Redakční systém MultiCMS