421391 Karlovy Vary - Bochov - Toužim - Bečov n.Teplou - Karlovy Vary
Platí od 16.05.2022 do 14.08.2022.
Přepravu zajišťuje : BUS LIGNETA a.s., Severní 872/15, Karlovy Vary, divize Karlovy Vary, P.O.Box 1, 36005 Karlovy Vary, tel. 703355331, www.ligneta.cz
KmKmKmKmKmKmKmZastávky 31173375535612173757676319
                        
              X   X X  X
 0     1  Karlovy Vary,,terminál od............5:35.........7:45...11:10......13:15
 <      2  Karlovy Vary,,tržnice |............<.........<...<......<
 1     3  Karlovy Vary,,Mlékárna |............5:39.........7:50...11:15......13:20
 <      4  Karlovy Vary,,Prašná |............<.........<...<......<
 3     5  Karlovy Vary,,Mattoniho nábř. |............5:41.........7:52...11:17......13:22
 7      6  Karlovy Vary,Olšová Vrata,rozc. |............5:44.........7:54...11:19......13:24
 10     7  Andělská Hora,,chaty |............5:48.........7:59...11:24......13:29
 10      8  Andělská Hora,,Dolní obec |............5:51.........8:01...11:27......13:32
 11     9  Andělská Hora,,hor.obec |............5:52.........8:03...11:28......13:33
 12     10  Andělská Hora,,rozc. |............5:54.........8:05...11:30......13:35
 15     11  Stružná,Žalmanov |............5:57.........8:08...11:33......13:38
 16     12  Stružná,,rozc.0.2 |............5:59.........8:10 ...11:35......13:40
 16     13  Stružná,,obec |............6:00.........8:11...11:36......13:41
 18     14  Stružná,Horní Tašovice |............6:02.........8:13...11:38......13:43
 <     15  Stružná,Nová Víska |............<.........<...<......<
0<     16  Bochov,Dlouhá Lomnice |............<.........<...<......<
2<     17  Bochov,Německý Chloumek |...X...X<...X...<...<......<
720 0 0 18  Bochov,,nám. |...5:10...6:006:05...7:28...8:17...11:42......13:47
 21 1 1 19  Bochov,,SÚS |...5:11...6:016:06...7:29...8:18...11:43......13:48
 24 4 4 20  Bochov,Dlouhá Ves |...5:14...6:046:09...7:32...8:21...11:46......13:51
 29 9 9 21  Bochov,Kozlov | ...5:19...6:116:16...7:38...8:26...11:53......13:58
 29 9 9 22  Bochov,Kozlov,rozc. |...5:20...6:136:18...7:40...8:27...11:55......14:00
 33 13 13 23  Toužim,Kojšovice |...5:24...6:196:22...7:45...8:31...11:58......14:06
 < < < 24  Toužim,,STS |...<...<<...<...<...<......<
 36 16 16 25  Toužim,,Malé nám. |...5:30...6:226:30...7:48...8:34...12:04......<
 < 16 16 26  Toužim,,škola |...5:31......<...7:49X <...<......<
 < 17 < 27  Toužim,,OZAP |X5:33......<...<40<...<...X<
 36018 16028  Toužim,,aut.st. |4:435:35X...6:31X7:507:558:36X12:06X13:45<
 360180 029  Toužim,,nám. |4:455:375:40...6:346:37...7:578:388:3912:0812:1213:4714:09
  3 3 330  Útvina |4:48...5:45......6:41...8:00...8:42...12:1513:50...
  < < 531  Útvina,Sedlo |<...<......<...<...<...<13:52...
  < 5 932  Útvina,Chylice |<...<......<...<...<...12:1913:59...
  < 7 1133  Útvina,Přílezy |<...<......<...<...<...12:2214:02...
  < 9 1334  Krásné Údolí,Odolenovice |<...<......<...<...<...12:2514:05...
  5 11 1535  Krásné Údolí |4:52...5:50......6:46...8:04...8:45...12:3014:09...
  < < <36  Bečov n.Teplou,,nám. |<...<......<...<...<...<<...
  12 18 2237  Bečov n.Teplou |5:00...5:58......6:54...8:13...8:53...12:3814:17...
  14 20 2438  Bečov n.Teplou,Vodná |5:03...6:01......6:57.........8:55...12:4114:20...
  17 23 2739  Bečov n.Teplou,Krásný Jez |5:07...6:04......7:01.........8:58...12:4514:24...
  19 25 2940  Teplička |5:10...6:07......7:05.........9:01...12:5014:27...
  < < <41  Karlovy Vary,,Svatošská |<...<......<.........<...<<...
  < < <42  Karlovy Vary,Dvory,KÚ |<...<......<.........<...<<...
  < < <43  Karlovy Vary,Dvory,Kpt.Jaroše |<...<......<.........<...<<...
  < < <44  Karlovy Vary,,KV Arena v<...<......<.........<...<<...
  37 43 4745  Karlovy Vary,,terminál 5:35...6:32......7:30.........9:26...13:1514:51...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 14.3.2022 do 20.3.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 23.12.2022 do 31.12.2022
m na spoj 17 navazuje v zastávce Toužim,Malé nám. spoj 1 linky 421445 do Mariánské Lázně,aut.st.
m spoj 61 vyčká v zastávce Bochov,nám. příjezdu spoje 33 linky 421351 nejvýše 5 minut
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny na lince.
Na spoje 5,7,9,13,17,57,71,2,4,8,10,12,24,navazují v Tč 29 (Toužim,nám.) spoje linky 421391 do Karlovy Vary,terminál.


KmKmKmKmKmKmKmZastávky 65939256971533151343551
                       
          XX X X   X XX
 0     1  Karlovy Vary,,terminál od14:0014:15...15:25...16:10.........17:30...18:3520:20
 <      2  Karlovy Vary,,tržnice |<<...<...<.........<...<<
 1     3  Karlovy Vary,,Mlékárna |14:0414:18...15:30...16:14.........17:35...18:4020:23
 <      4  Karlovy Vary,,Prašná |<<...<...<.........<...<<
 3     5  Karlovy Vary,,Mattoniho nábř. |14:07 14:20...15:32...16:16.........17:37...18:4220:25
 7      6  Karlovy Vary,Olšová Vrata,rozc. |14:1114:23...15:34...16:19.........17:39...18:4420:28
 10     7  Andělská Hora,,chaty |14:1514:28...15:39...16:23.........17:44...18:4920:33
 10      8  Andělská Hora,,Dolní obec |<14:30...15:42...16:26.........17:47...18:5120:35
 11     9  Andělská Hora,,hor.obec |<14:31...15:43...16:27.........17:48...18:5320:37
 12     10  Andělská Hora,,rozc. |14:1714:33...15:45...16:29.........17:50...18:5520:39
 15     11  Stružná,Žalmanov |14:2014:36...15:48...16:32.........17:53...18:5820:42
 16     12  Stružná,,rozc.0.2 |14:2214:38...15:50...16:34.........17:55...19:0020:44
 16     13  Stružná,,obec |14:2314:39...15:51...16:35.........17:56...19:0120:45
 18      14  Stružná,Horní Tašovice |14:2514:41...15:53...16:37.........17:58...19:0320:47
 <     15  Stružná,Nová Víska |<<...<...<...X...<...<<
0<     16  Bochov,Dlouhá Lomnice |<<...<...<...17:35...<...<<
2<     17  Bochov,Německý Chloumek |<<...<...<...17:37...<...<<
720 0 0 18  Bochov,,nám. |14:2914:45...15:57...16:40...17:42...18:02...19:0520:50
 21 1 1 19  Bochov,,SÚS |...14:46.........16:41.........18:03...19:07...
 24 4 4 20  Bochov,Dlouhá Ves |...14:49.........16:44.........18:06...19:10...
 29 9 9 21  Bochov,Kozlov |...14:57.........16:51.........18:13...19:17...
 29 9 9 22  Bochov,Kozlov,rozc. |...14:59.........16:53.........18:15...19:19...
 33 13 13 23  Toužim,Kojšovice |...15:05.........16:59.........18:21...19:25...
 < < < 24  Toužim,,STS |...<.........<.........<...<...
 36 16 16 25  Toužim,,Malé nám. |...15:10.........17:03.........18:24...19:28...
 < 16 16 26  Toužim,,škola |...<.........<......X <...<...
 < 17 < 27  Toužim,,OZAP |...<......X<X...40<...<...
 36018 16028  Toužim,,aut.st. |...15:12X...16:2017:0517:10...17:4018:26X19:30...
 360180 029  Toužim,,nám. |...15:1415:15...16:22...17:12...17:4218:2818:29......
  3 3 330  Útvina |......15:18...16:25...17:15...17:45...18:32......
  < < 531  Útvina,Sedlo |......<...<...<...<...<......
  < 5 932  Útvina,Chylice |......<...<...<...<...18:35......
  < 7 1133  Útvina,Přílezy |......<...<...<...<...18:38......
  < 9 1334  Krásné Údolí,Odolenovice |......<...<...<...<...18:41......
  5 11 1535  Krásné Údolí |......15:23...16:29...17:19...17:50...18:45......
  < < <36  Bečov n.Teplou,,nám. |......<...<...<...<...<......
  12 18 2237  Bečov n.Teplou |......15:31...16:37...17:27...17:58...18:53......
  14 20 2438  Bečov n.Teplou,Vodná |......15:34...16:40...17:30...18:01...18:56......
  17 23 2739  Bečov n.Teplou,Krásný Jez |......15:38...16:44...17:34...18:05...19:00......
  19 25 2940  Teplička |......15:40...16:48...17:38...18:08...19:03......
  < < <41  Karlovy Vary,,Svatošská |......<...<...<...<...<......
  < < <42  Karlovy Vary,Dvory,KÚ |......<...<...<...<...<......
  < < <43  Karlovy Vary,Dvory,Kpt.Jaroše |......<...<...<...<...<......
  < < <44  Karlovy Vary,,KV Arena v......<...<...<...<...<......
  37 43 4745  Karlovy Vary,,terminál ......16:05...17:12...18:02...18:32...19:27......
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 14.3.2022 do 20.3.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 23.12.2022 do 31.12.2022
m na spoj 9 navazuje v zastávce Bochov,nám. spoj 60 linky 421391 do Karlovy Vary,terminál
m na spoj 25 navazuje v zastávce Bochov,nám. spoj 40 linky 421351 do Valeč
m spoj 13 vyčká v zastávce Bochov,nám. příjezdu spoje 39 linky 421351 nejvýše 5 minut
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny na lince.
Na spoje 5,7,9,13,17,57,71,2,4,8,10,12,24,navazují v Tč 29 (Toužim,nám.) spoje linky 421391 do Karlovy Vary,terminál.


KmKmKmKmKmKmKmZastávky 232144523420622230838
                       
                      
          X  X      X 
00     45  Karlovy Vary,,terminál od4:00......5:45..................11:40...
<<     44  Karlovy Vary,,KV Arena |<......<..................<...
<<     43  Karlovy Vary,Dvory,Kpt.Jaroše |<......<..................<...
<<     42  Karlovy Vary,Dvory,KÚ |<......<..................<...
<<     41  Karlovy Vary,,Svatošská |<......<..................<...
1818     40  Teplička |4:21......6:08..................12:05...
2020     39  Bečov n.Teplou,Krásný Jez |4:23......6:11......X ...X ...12:10...
2323     38  Bečov n.Teplou,Vodná |4:26......6:15......40...40...12:14...
252500   37  Bečov n.Teplou |4:29......6:18......7:13...8:35...12:17...
<2500   36  Bečov n.Teplou,,nám. |<......<......7:16...8:37...12:19...
323277   35  Krásné Údolí |4:37......6:26......7:27...8:45...12:27...
<<<<   34  Krásné Údolí,Odolenovice |<......<......<...<...<...
<<<<   33  Útvina,Přílezy |<......<......<...<...<...
<<<<   32  Útvina,Chylice |<......<......<...<...<...
<<11<   31  Útvina,Sedlo |<......<......7:34...<...<...
3434139   30  Útvina |4:40X...6:29...X7:37...8:49...12:32X
373716120 029  Toužim,,nám. |4:454:46X6:34...6:357:43X8:54...12:3712:38
  <120 <28  Toužim,,aut.st. |...4:475:40......6:37<7:558:56......12:40
  <<< <27  Toužim,,OZAP |...<<......<<<<......<
  16<< <26  Toužim,,škola |...<<......<7:45<<......<
   << <25  Toužim,,Malé nám. |...<<......<...<<......<
   << <24  Toužim,,STS |...<<......<...<<......<
   153 323  Toužim,Kojšovice |...4:505:45......6:40...7:588:59......12:43
   197 722  Bochov,Kozlov,rozc. |...4:565:51......6:45...8:039:05......12:49
   197 721  Bochov,Kozlov |...4:585:53......6:47...8:049:07......12:51
   2412 1220  Bochov,Dlouhá Ves |...5:055:58... ...6:54...8:119:14......12:58
   2715 1519  Bochov,,SÚS |...5:086:01...X6:57...8:149:18X...13:01
   281601618  Bochov,,nám. |...5:096:04...6:407:00...8:169:2010:05...13:02
   <<52117  Bochov,Německý Chloumek |...<<...6:45<......<<...<
   <<72316  Bochov,Dlouhá Lomnice |...<<...6:47<......<<...<
   <<10 15  Stružná,Nová Víska |...<<...6:51<......<<...<
   3018< 14  Stružná,Horní Tašovice |...5:136:08...<7:03......9:2410:08...13:06
   3220< 13  Stružná,,obec |...5:156:10...<7:06......9:2610:10...13:08
   3220< 12  Stružná,,rozc.0.2 |...5:166:11...<7:07......9:2710:11...13:09
   332111 11  Stružná,Žalmanov |...5:186:13...6:527:09......9:2910:13...13:11
   362414 10  Andělská Hora,,rozc. |...5:216:16...6:557:12......9:3210:16...13:14
   372515 9  Andělská Hora,,hor.obec |...5:236:18...6:577:14......9:3410:18...13:16
   382616  8  Andělská Hora,,Dolní obec |...5:246:19...6:587:16......9:3510:19...13:17
   382616 7  Andělská Hora,,chaty |...5:276:22...7:017:19......9:3810:22...13:20
   412919  6  Karlovy Vary,Olšová Vrata,rozc. |...5:326:27...7:057:23......9:4210:26...13:25
   453323 5  Karlovy Vary,,Mattoniho nábř. |...5:346:29...7:087:28......9:4610:29...13:28
   <34<  4  Karlovy Vary,,Prašná |...<<...<7:29......<<...<
   473525 3  Karlovy Vary,,Mlékárna |...5:366:31...7:127:31......9:4810:32...13:30
   <36<  2  Karlovy Vary,,tržnice v...<<...<7:32......<<...<
   483626  1  Karlovy Vary,,terminál ...5:416:36...7:157:33......9:5010:35...13:35
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 14.3.2022 do 20.3.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 23.12.2022 do 31.12.2022
m na spoj 14 navazuje v zastávce Bochov,nám. spoj 34 linky 421351 do Valeč
m spoj 14 vyčká v zastávce Bochov,nám. příjezdu spoje 31 linky 421351 nejvýše 5 minut
m spoj 62 vyčká v zastávce Toužim,aut.st. příjezdu spoje 4 linky 421445 nejvýše 5 minut
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny na lince.
Na spoje 5,7,9,13,17,57,71,2,4,8,10,12,24,navazují v Tč 29 (Toužim,nám.) spoje linky 421391 do Karlovy Vary,terminál.


KmKmKmKmKmKmKmZastávky 5624266010405864124218
                     
           X          
          X40  X X X X
00     45  Karlovy Vary,,terminál od12:4513:20......14:55...15:25...17:15...19:00
<<     44  Karlovy Vary,,KV Arena |<<......<...<...<...<
<<     43  Karlovy Vary,Dvory,Kpt.Jaroše |<<......<...<...<...<
<<     42  Karlovy Vary,Dvory,KÚ |<<......<...<...<...<
<<     41  Karlovy Vary,,Svatošská |<<......<...<...<...<
1818     40  Teplička |13:1013:45......15:19...15:50...17:40...19:24
2020     39  Bečov n.Teplou,Krásný Jez |13:1213:47......15:21...15:52...17:42...19:26
2323     38  Bečov n.Teplou,Vodná |13:1613:51......15:25...15:56...17:46...19:30
252500   37  Bečov n.Teplou |13:1913:54......15:28...15:59...17:49...19:33
<2500   36  Bečov n.Teplou,,nám. |13:21<......15:30...16:01...17:51...19:34
323277   35  Krásné Údolí |13:2814:02......15:37...16:08...17:58...19:42
<<<<   34  Krásné Údolí,Odolenovice |<<......<...<...<...<
<<<<   33  Útvina,Přílezy |<<......<...<...<...<
<<<<   32  Útvina,Chylice |<<......<...<...<...<
<<11<   31  Útvina,Sedlo |<<......<...<...<...<
3434139   30  Útvina |13:3114:07X...15:40X16:11X18:01X19:45
373716120 029  Toužim,,nám. |13:3514:1214:12...15:4515:4616:1617:0518:0518:0519:50
  <120 <28  Toužim,,aut.st. |13:3614:1414:15......15:4716:18<...18:0619:52
  <<< <27  Toužim,,OZAP |......<......<...<...<...
  16<< <26  Toužim,,škola |......<......<...<...<...
   << <25  Toužim,,Malé nám. |......<......<...<...<...
    << <24  Toužim,,STS |......<......<...<...<...
   153 323  Toužim,Kojšovice |......14:19......15:51...17:08...18:10...
   197 722  Bochov,Kozlov,rozc. |......14:23......15:56...17:14...18:15...
   197 721  Bochov,Kozlov |......14:25......15:58...17:16...18:17...
   2412 1220  Bochov,Dlouhá Ves |......14:32......16:05...17:24...18:24...
   2715 1519  Bochov,,SÚS |......14:35X...16:08...17:27...18:27...
   281601618  Bochov,,nám. |......14:3614:50...16:09...17:28...18:28...
   <<52117  Bochov,Německý Chloumek |......<14:55...<...17:33...<...
   <<72316  Bochov,Dlouhá Lomnice |......<14:57...<...17:35...<...
   <<10 15  Stružná,Nová Víska |......<15:01...<.........<...
   3018< 14  Stružná,Horní Tašovice |......14:39<...16:13.........18:32...
   3220< 13  Stružná,,obec |......14:41<...16:15.........18:34...
   3220< 12  Stružná,,rozc.0.2 |......14:42<...16:16.........18:35...
   332111 11  Stružná,Žalmanov |......14:4315:02...16:18.........18:37...
   362414 10  Andělská Hora,,rozc. |......14:4615:05...16:21.........18:40...
   372515 9  Andělská Hora,,hor.obec |......14:4815:07...16:23.........18:42...
   382616  8  Andělská Hora,,Dolní obec |......14:4915:08...16:24.........18:43...
   382616 7  Andělská Hora,,chaty |......14:5215:11...16:27.........18:46...
   412919  6  Karlovy Vary,Olšová Vrata,rozc. |......14:5515:15...16:32.........18:49...
   453323 5  Karlovy Vary,,Mattoniho nábř. |......14:5915:18...16:34.........18:53...
   <34<  4  Karlovy Vary,,Prašná |......<<...<.........<...
   473525 3  Karlovy Vary,,Mlékárna |......15:0115:22...16:36.........18:55...
   <36<  2  Karlovy Vary,,tržnice v......<<...<.........<...
   483626 1  Karlovy Vary,,terminál ......15:0315:25...16:41.........18:58...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 14.3.2022 do 20.3.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 23.12.2022 do 31.12.2022
m na spoj 40 navazuje v zastávce Bochov,nám. spoj 40 linky 421351 do Valeč
m spoj 60 vyčká v zastávce Bochov,nám. příjezdu spoje 9 linky 421391 nejvýše 5 minut
m spoj 64 vyčká v zastávce Toužim,nám. příjezdu spoje 16 linky 421445 nejvýše 5 minut
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny na lince.
Na spoje 5,7,9,13,17,57,71,2,4,8,10,12,24,navazují v Tč 29 (Toužim,nám.) spoje linky 421391 do Karlovy Vary,terminál.

(C) 2022 isybus